Złóż zapytanie ofertowe arrow

Moksha

Restauracja Moksha znajduje się w Fort Lauderdale na Florydzie. Swoim gościom serwuje tradycyjne dania kuchni indyjskiej w nowoczesnym wydaniu. Szefowie kuchni tworzą wyjątkowe kompozycje dla miłośników mięs oraz wegetarian i wegan.

Website

Wyzwanie

Właściciele restauracji nie byli zadowoleni z wolnego działania strony oraz z licznych błędów pojawiających się w wersji desktop i mobile. Projekt nowej witryny miał odświeżyć wizerunek w sieci i ułatwić użytkownikom poznanie menu oraz złożenie rezerwacji stolika lub eventu.

 

Zakres prac

Web Design & Development

Rozwiązanie

Współpracę rozpoczął wywiad, który dotyczył najważniejszych aspektów działalności restauracji oraz preferencji jej właścicieli. Inwestorzy równolegle zorganizowali sesję zdjęciową, a powstałe wówczas materiały zostały przez nas umieszczone w projekcie. Wspólnie ustaliliśmy, że strona powinna w przystępny i zrozumiały sposób prezentować kluczowe informacje dla gości zamierzających rozkoszować się bogactwem indyjskiej kuchni. Pełne kolorów zdjęcia są ułożone na przemian ze stonowanymi barwami nawiązującymi do wnętrza lokalu. Za pośrednictwem strony www klienci mogą zarezerwować termin kolacji, catering lub event, poznać bogate menu i kartę win oraz zamówić posiłki on-line.