Złóż zapytanie ofertowe arrow

Kaskades Hotel South Beach

Kameralny Hotel Kaskades znajduje się w południowej części słynnego amerykańskiego kurortu Miami Beach. Mimo centralnej lokalizacji dzieli go zaledwie kilkaset metrów od malowniczej plaży położonej nad Atlantykiem.

Website

Wyzwanie

Inwestorzy mieli na celu odświeżenie wizerunku hotelu w sieci i dopasowanie go do standardu nieruchomości. Nowy projekt musiał nie tylko podnieść jakość wizualną, ale także spełniać aktualne wymagania użytkowe.

 

Zakres prac

Web Design & Development

Rozwiązanie

Przygotowaliśmy projekt w oparciu o wnikliwy i pogłębiony briefing, podczas którego ustalaliśmy wszelkie aspekty związane z nową stroną. Musieliśmy dokonać kompleksowej zmiany wizerunku od ustalenia klimatu materiałów foto/video, przez użyte kolory, po kroje czcionek. Wspólnie z inwestorami postawiliśmy na subtelny i zarazem pełen pozytywnej energii sposób komunikacji z użytkownikami. Przygotowaliśmy witrynę, której działanie jest intuicyjne i zrozumiale podzielone przemyślaną architekturą informacji. Połączyliśmy stronę z zewnętrznymi programami do zarządzania rezerwacją oraz dostosowania treści dla osób niepełnosprawnych i słabowidzących.